top of page

Breussova masáž        cca 30-45 min.

Co Breussova masáž dokáže :

    Uvolňuje napětí v oblasti páteře Vyživuje meziobratlové ploténky a jednotlivé obratle Mizí bolesti bederní páteře Mizí bolesti vystřelující z páteře do nohou Zlepšuje se stav u Bechtěrevovy nemoci-subjektivně se lidé cítí pohyblivější a mají menší bolestí Zlepšuje se stav jakýchkoliv degenerativních změn páteře.

   Podporuje uvolnění svalového aparátu Odbourává hluboko uložené psychické blokády (které je následně možno v případě potřeby dořešit jinou metodou, např. EFT) Dá se použít i u starých lidí s degenerativními změnami páteře a plotének v pokročilém stadiu.

Breussova masáž je citlivou, silně energetickou masáží zad, která dokáže řešit duševní, energetické a tělesné blokády.

Používané masážní techniky s třezalkovým olejem. Opakování masáže masáž je jemná a proto je možné ji libovolně opakovat.

Vhodné:

Je vhodná pro osoby, které jsou vystaveny velké psychickému vypětí a zátěži. Breussova masáž může pomoci seniorům s degenerací plotének. Je vhodná i pro osoby, kteří chtějí zlepšit detoxikaci organismu..

Nevhodná:

Jelikož je masáž velmi jemná, nejsou známy kontraindikace. Pouze v těhotenství se tato masáž nedoporučuje, protože se masáž provádí v leže na břiše. Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. 

Používané oleje:

Masážní olej Naděje, NOBILIS TILIA

Breussova masáž v Masáže Arnika Ostrava Poruba
bottom of page