top of page

Masáž šíje           cca 30 min.

Znáte ten pocit, kdy se každý pohyb hlavou změní v mučivou zkoušku? Když se vaše šíje a ramena promění v labyrintu napětí a bolesti, který vás odvádí od práce i odpočinku? Nejste v tom sami. Každodenní zátěž a sedavý životní styl jsou částečnými viníky této nepříjemné reality. Je čas říci dost! 

 

Masáž šíje probíhá vsedě na stoličce a trvá 30 minut.

 

Tato masáž může být trochu nepříjemná, pokud máte v práci jednostranné zatížení (dlouhodobá práce u PC, dlouhá a častá jízda autem a pod.) nebo pokud jste v poslední době trochu zanedbali.
     
Výhodou této masáže je rychlý účinek. Uleví se vám téměř okamžitě. Pokud máte svaly v této oblasti více zatuhlé, většinou doporučuji masáž během jednoho, maximálně dvou týdnů zopakovat, aby její účinek byl trvalejší.

 

Vhodná:

Při jednostranné zátěži, při pocitu ztuhlých svalů nebo svalového pnutí v oblasti šíje a ramen, při potížích s migrénou, může pomoci i při motání hlavy s původem problémů v krční páteři a pod.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, při výskytu nádorového onemocnění, osteoporózy, doba do 4 týdnů po úraze, pokud jste po operaci krční páteře a máte tam šrouby nebo výztuhy.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány.

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií.
Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky na vlasy.

Používané oleje:

Masážní olej BEWIT, SALOOS, NOBILIS TILIA

masáž šíje a krku v masáže Arnika Ostrava Poruba
bottom of page