top of page

Masáž nohou        cca 45 min.

    Znáte ten pocit, kdy vaše nohy křičí o úlevu po náročných dnech?

Každý krok je jako dlouhá cesta a vy sníte o tom, jak by bylo skvělé, kdyby vám někdo konečně ulevil od té bolesti a únavy. Nyní si představte, že existuje řešení, které vám toto všechno může obsahovat. Představujeme vám naši masáž nohou – 45 minut čistého pohodlí, které promění vaše unavené nohy v odpočaté a lehké.

    Naše masáž nohou není jen obyčejná masáž. Je to cesta k hluboké relaxaci, která probudí vaše smysly a obnoví vaši energii. Kombinace teplé vody s bylinkami a jemná masáž olejíčkem jsou klíčem k oživení vašich nohou. Naše zkušená masérka se postará o každý centimetr vašich chodidel, uvolní napětí a podpoří průtok krve, což vám přinese okamžitou úlevu a pocit lehkosti.

    Představte si, že odcházíte z masérny s pocitem, jako byste právě obuli zcela nový pár nohou. Místo únavy a bolesti cítíte svěžest a vitalitu. Vaše chodidla jsou hladká, odpočatá a připravená vás nést dál bez nepříjemných pocitů. Tento zážitek není jen masáž, je to slib nové energie pro vaše unavené nohy. Akce: Nenechte si ujít příležitost dopřát svou nohám péči, kterou si zaslouží. Rezervujte si svou masáž nohou ještě dnes a zažijte, jaké to je, když je vaše tělo v harmonii a vy se cítíte jako znovuzrození. Stačí zvednout telefon a my se postaráme o zbytek. Vaše nohy vám poděkují – neváhejte a zavolejte nám hned teď!

Vhodné:

Pro klienty dlouhodobě unavené, nespokojené, v depresi, s návaly úzkosti nebo panického strachu, klienti dlouhodobě podléhající stresu, po nemoci, klienti procházející nějakou krizí a pro klienty, kteří mají rádi sami sebe a své tělo, a chtějí o něj pečovat.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, těžké osteoporózy, doba do 4 týdnů po úraze.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Používané oleje:

Masážní olej BEWIT, SALOOS, NOBILIS TILIA

masáž nohou v Masáže Arnika
bottom of page