top of page

Masáž zad           cca 30 min.

    Nechte se hýčkat vydatnými a pevnými hmaty, které rozptýlí únavové látky z vašich svalů. Už žádné ochablosti nebo ztuhlosti, pouze pocit lehkosti a svěžesti. S naší masáží zad se dočkáte nejen okamžité úlevy, ale i dlouhodobého zlepšení. Prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoků, a především - zklidnění mysli a duše.

    Nyní je ten správný čas říct "ano" sobě a svému zdraví. Objednejte se na masáž zad ještě dnes a uvolněte se od bolesti a stresu, které vás svazují.          Zavolejte nám nebo rezervujte si svůj 30minutový únik do světa pohody. Vaše záda – a vaše duše – vám poděkují.
.

Vhodná:

Pro klienty dlouhodobě unavené, nespokojené, v depresi, s návaly úzkosti nebo panického strachu, klienty dlouhodobě podléhající stresu, po nemoci, klienty procházející nějakou krizí a pro klienty, kteří mají rádi sami sebe a své tělo, a chtějí o něj pečovat.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, těžké osteoporózy, doba do 4 týdnů po úraze.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Používané oleje:

Masážní olej BEWIT, SALOOS, NOBILIS TILIA

masáž zad v Arnika Masáže Ostrava Poruba
bottom of page