top of page

Relaxační masáž celého těla  cca 120 min.

Jste unavení, vyčerpaní a toužíte po úniku z každodenního shonu?

Představte si, že ležíte v měkkém objetí klidného prostředí, zatímco vaše smysly se nechávají hýčkat harmonickými tóny a svěží vůní esenciálních olejů. Právě vám byla dopřána jedinečná příležitost k úplnému uvolnění - relaxační masáž celého těla, která promění každý váš stres ve vzdálenou vzpomínku.

   Dvě hodiny čistého pohlazení pro vaše svaly, které se postarají o hlubokou regeneraci. Naše masáž celého těla je jako samotná příroda, která nejen uvolňuje napjaté svaly, ale i harmonizuje vaši mysl. Odpočiňte si, zatímco naše zkušené ruce provádějí starověké techniky masáže, aby probudily vaše smysly a obnovily vaši energii těla. Nechte každý pohyb rukou rozptýlit vaše obavy a napětí, které se hromadí týdny, možná měsíce.

   Luxusní péče, kterou si můžete dopřát právě teď. Zasloužíte si být hýčkáni. Naše relaxační masáž celého těla není jen o odbourávání stresu, je to zážitek, který vás přenese do světa, kde je čas jen váš. Věnujte si tuto dvouhodinovou oázu klidu, která vaše tělo i ducha obnoví a připraví na všechny výzvy, které na vás čekají.

   Nenechte si ujít příležitost prožít něco výjimečného. Není třeba čekat na dovolenou, abyste si mohli užít pocit naprostého uvolnění. Rezervujte si svůj termín ještě dnes a začněte se těšit na momenty, kdy vaše tělo a duch dostanou to, po čem toužíte - hlubokou a opravdovou relaxaci. Kontaktujte nás a dovolte nám, abychom se postarali o váš klid a pohodu.

Vhodné:

Pro klienty dlouhodobě unavené, nespokojené, v depresi, s návaly úzkosti nebo panického strachu, klienti dlouhodobě podléhající stresu, po nemoci, klienti procházející nějakou krizí a pro klienty, kteří mají rádi sami sebe a své tělo, a chtějí o něj pečovat.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Používané oleje:

Masážní oleje BEWIT, SALOOS, NOBILIS TILIA

relaxační masáž celého těla v masáže Arnika Ostrava Poruba
bottom of page