top of page

Relaxační masáž zad a šíje    cca 45 min.

    Představte si chvíli naprostého klidu v tomto uspěchaném světě.

Chvíli, kdy se zastaví čas a jediné, co slyšíte, je váš vlastní dech a šepot ticha. Představte si, že všechna tíha a stres dnešní doby pomalu mizí s každým jemným dotekem na vašich zádech a šíji.

    Právě toto vám nabízí naše 45minutová relaxační masáž zad a šíje. Náš svět je plný shonu a napětí, které se usazují v našich tělech jako neviditelné zátěže.        Naše relaxační masáž je více než jen procedura; je to cesta k uzdravení. Představte si, jak se vaše svaly uvolňují pod odbornými rukama našich masérů, zatímco vůně terapeutických olejů naplňuje vzduch, očišťuje mysl a uvolňuje duši.

    Není to jen masáž – je to rituál pro vaše tělo a mysl. Každý pomalý, jemný dotek je navržen tak, aby vyvolal pocit hluboké relaxace a obnovy. Zatímco ležíte a necháte se hýčkat, vaše tělo prochází transformací, stává se odolnějším proti stresu a bolesti.

    A když se zvednete z masážního lehátka, budete se cítit jako znovuzrození, plní energie a s pocitem, že jste opravdu něco udělali pro své zdraví. Neváhejte a udělejte něco pro sebe.

    Rezervujte si svůj termín již dnes a zažijte, jaký rozdíl může 45 minut čistého odpočinku udělat pro vaši pohodu. Kontaktujte nás a objednejte se na relaxační masáž zad a šíje – vaše tělo vám poděkuje.

Vhodné:

Pro klienty dlouhodobě unavené, nespokojené, v depresi, s návaly úzkosti nebo panického strachu, klienti dlouhodobě podléhající stresu, po nemoci, klienti procházející nějakou krizí a pro klienty, kteří mají rádi sami sebe a své tělo, a chtějí o něj pečovat.

Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem.

Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bradavice …

Po dohodě s lékařem v případě:

Těhotenství, onemocnění cukrovkou, epilepsií. Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

S sebou na masáž:

Na masáž není nutné brát si s sebou ručník, osušku nebo přezuvky apod. Pouze si můžete donést vlastní skřipec nebo sponky, pokud Vám vlasy sahají na krk a níž. (Při masáži šíje a zad.)

Používané oleje:

Masážní oleje BEWIT, SALOOS, NOBILIS TILIA

masáž zad a šíje v Masáže Arnika
bottom of page